Dianka, cudowna, mądra sunia do pokochania!

  • Proszę o kontakt
  • Opublikowano: Luty 3, 2018
    • Warszawa, mazowieckie, Poland

Dianka, cudowna, mądra sunia do pokochania!

Diana sympatyczna, mądra zrównoważona, jak przystało na starszą damę, ale płynie w niej gorąca krew i potrafi jeszcze ustawić malucha do pionu i pogrozić mu łapką :) Diana ,choć nie znamy jej wieku do końca jest jeszcze bardzo energiczna. Mieszkała całe życie w małym kojcu w błocie bez kontaktu z człowiekiem , nie udzielono jej pomocy mimo iż miała tak wielkiego guza na na nodze, że siegał do ziemi w życiu nie widziieliśmy czegoś takiego. Zabrana interwencyjnie i operowana wróciła do świata żywych :) Diana jest takim psim skarbem, jest bardzo grzeczna, nie brudzi w domu, nie szczeka, kocha sie przytulać i uwielbia wszystkie psy, na koty nie sprawdzona.
Szukamy dla niej tylko domku jednorodzinnego ponieważ lubi przebywać na dworze , trudno jej było również przyzwyczaić się do róznych struktór podłoża i do schodów. Obecnie chodzi śmiało po domu i schodzi ze schodów, nie potrafi chodzić na smyczy i się blokuje, najlepiej bedzie czuła się niczym nie ograniczona spacerując wolno po ogrodzonym terenie, na otwartej przestrzeni np. lasu wyzwala jej się zew natury i chce dać dyla, więc żywotna ta babuszka nie ma co :) Polecam do adopcji tylko na kanapę.

Kontakt
536 508 111 lub 502 401 818


Wiek psa: 10
Pies jest wykastrowany/wysterylizowany: Tak
Pies posiada aktualne szczepienia: Tak

Ważna informacja

  • Serwis Zwierzodajnia.pl nie odpowiada za treść tego ogłoszenia. Wyłączną odpwiedzialność za treść i aktualność danych zawartych w tym ogłoszeniu ponosi ogłoszeniodawca. Aby skontaktować się z ogłoszeniodawcą użyj formularza kontaktowego po prawej stronie ogłoszenia.

Podobne ogłoszenia

    Oddam psa - głoszenia o psach do oddania

    ***