Frajda, SZCZENIAK 4 miesięczna sunia szuka domu!

  • Proszę o kontakt
  • Opublikowano: Luty 4, 2018
    • Gdańsk, pomorskie, Poland

Frajda, SZCZENIAK 4 miesięczna sunia szuka domu!

Frajda to przepiękna, około 4-5 miesięczna suczka. Przyjechała do schroniska z daleka, wraz ze swoim bratem Figlem, ponieważ nikt nie chciał się nimi zainteresować i udzielić pomocy. Bardzo długo koczowały samotnie, aż wreszcie ktoś się nad nimi zlitował i poprosił nas o pomoc. Frajda to kontaktowa i przyjacielska suczka. Przy pierwszym kontakcie nieco nieśmiała, lecz szybko przełamuje obawy. Kontakt z człowiekiem sprawia jej dużo radości. Uwielbia bawić się zabawkami. Potrafi bardzo ładnie chodzić na smyczy. Jest bezkonfliktowa w stosunku do innych psów. W przyszłości prawdopodobnie będzie psem niewielkich rozmiarów.
Aktualnie przebywa w pasłęckim schronisku, niedaleko Elbląga, jednak jesteśmy w stanie pomóc przy ewentualnym transporcie do nowego domu.

Dane kontaktowe:
Kasia: 792 074 136
Ania: 509 705 880
e-mail: anna.barchanowicz@tlen.pl


Wiek psa: 5 mied
Pies jest wykastrowany/wysterylizowany: Nie
Pies posiada aktualne szczepienia: Tak

Ważna informacja

  • Serwis Zwierzodajnia.pl nie odpowiada za treść tego ogłoszenia. Wyłączną odpwiedzialność za treść i aktualność danych zawartych w tym ogłoszeniu ponosi ogłoszeniodawca. Aby skontaktować się z ogłoszeniodawcą użyj formularza kontaktowego po prawej stronie ogłoszenia.

Podobne ogłoszenia

    Oddam psa - głoszenia o psach do oddania

    ***